(Πρόγραμμα v.1.11)
Ημέρες και ώρες που οι διδάσκοντες του 2ου ΓΕΛ μπορούν να ενημερώσουν τους γονείς αναλυτικότερα:
Διδάσκοντες | Μαθήματα | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | |
A1 | ||||||
1 | ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ | ||||
2 | ΖΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ | ΓΑΛΛΙΚΑ | Δευτέρα | 6η-7η | ||
3 | ΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΦΥΣΙΚΗ | Δευτέρα | 2η | Τετάρτη | 3η |
4 | ΚΗΡΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ - ΓΛΩΣΣΑ | Δευτέρα | 4η | Παρασκευή | 4η |
5 | ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ | ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 4η |
6 | ΜΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ | Δευτέρα | 4η | Τετάρτη | 4η |
7 | ΟΙΚΟΥΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΑΓΓΛΙΚΑ | Τετάρτη | 4η | Πέμπτη | 4η |
8 | ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΛΓΕΒΡΑ - ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 3η |
9 | ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ | ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ | Δευτέρα | 5η | Πέμπτη | 5η |
10 | ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ | ΧΗΜΕΙΑ - ΒΙΟΛΟΓΙΑ | Δευτέρα | 3η | Τετάρτη | 3η |
11 | ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΔΟΞΙΑ | ΑΡΧΑΙΑ, ΙΣΤΟΡΙΑ (Υπεύθυνος Τμήματος) | Τετάρτη | 4η | Παρασκευή | 5η |
A2 | Μαθήματα | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | |
1 | ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ | ||||
2 | ΓΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | ΑΡΧΑΙΑ | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 3η |
3 | ΖΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ | ΓΑΛΛΙΚΑ | Δευτέρα | 6η-7η | ||
4 | ΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΦΥΣΙΚΗ | Δευτέρα | 2η | Τετάρτη | 3η |
5 | ΚΗΡΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ - ΓΛΩΣΣΑ | Δευτέρα | 4η | Παρασκευή | 4η |
6 | ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ | ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 4η |
7 | ΜΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ | Δευτέρα | 4η | Τετάρτη | 4η |
8 | ΟΙΚΟΥΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΑΓΓΛΙΚΑ (Υπεύθυνος Τμήματος) | Τετάρτη | 4η | Πέμπτη | 4η |
9 | ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΑΛΓΕΒΡΑ - ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 3η |
10 | ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ | ΧΗΜΕΙΑ - ΒΙΟΛΟΓΙΑ | Δευτέρα | 3η | Τετάρτη | 3η |
11 | ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΔΟΞΙΑ | ΙΣΤΟΡΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ | Τετάρτη | 4η | Παρασκευή | 5η |
Β1 | Μαθήματα | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | |
1 | ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΙΣΤΟΡΙΑ | Τρίτη | 3η | Τετάρτη | 4η |
2 | ΑΡΕΚΛΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ | ΑΛΓΕΒΡΑ - ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ (Υπεύθυνος Τμήματος) | Τρίτη | 2η | Τετάρτη | 4η |
3 | ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ, ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ | ||||
4 | ΓΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | ΑΡΧΑΙΑ Βανθρ. | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 3η |
5 | ΖΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ | ΓΑΛΛΙΚΑ | Δευτέρα | 6η-7η | ||
6 | ΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΦΥΣΙΚΗ γεν.παιδ - ΦΥΣΙΚΗ Βθετ.1,2 | Δευτέρα | 2η | Τετάρτη | 3η |
7 | ΚΗΡΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ - ΓΛΩΣΣΑ | Δευτέρα | 4η | Παρασκευή | 4η |
8 | ΛΙΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΒΙΟΛΟΓΙΑ | Τρίτη | 3η | Τετάρτη | 4η |
9 | ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ | ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 4η |
10 | ΜΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ | Δευτέρα | 4η | Τετάρτη | 4η |
11 | ΟΙΚΟΥΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΑΓΓΛΙΚΑ | Τετάρτη | 4η | Πέμπτη | 4η |
12 | ΠΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ | ΑΡΧΑΙΑ, ΛΑΤΙΝΙΚΑ | Τρίτη | 3η | Πέμπτη | 4η |
13 | ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ κατ.Βθ1 | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 3η |
14 | ΣΚΟΡΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ | Δευτέρα | 7η | ||
15 | ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ | ΧΗΜΕΙΑ | Δευτέρα | 3η | Τετάρτη | 3η |
Β2 | Μαθήματα | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | |
1 | ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΙΣΤΟΡΙΑ | Τρίτη | 3η | Τετάρτη | 4η |
2 | ΑΡΕΚΛΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ | ΑΛΓΕΒΡΑ - ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ | Τρίτη | 2η | Τετάρτη | 4η |
3 | ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ, ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ | ||||
4 | ΓΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ - ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ Βανθρ. | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 3η |
5 | ΖΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ | ΓΑΛΛΙΚΑ | Δευτέρα | 6η-7η | ||
6 | ΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΦΥΣΙΚΗ γεν.παιδ - ΦΥΣΙΚΗ Βθετ.1,2 (Υπεύθυνος Τμήματος) | Δευτέρα | 2η | Τετάρτη | 3η |
7 | ΚΟΚΑΒΕΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ κατ.Βθ2 | Τετάρτη | 1η | Παρασκευή | 2η |
8 | ΛΙΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΒΙΟΛΟΓΙΑ | Τρίτη | 3η | Τετάρτη | 4η |
9 | ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ | ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 4η |
10 | ΜΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ | Δευτέρα | 4η | Τετάρτη | 4η |
11 | ΟΙΚΟΥΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΑΓΓΛΙΚΑ | Τετάρτη | 4η | Πέμπτη | 4η |
12 | ΠΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ | ΑΡΧΑΙΑ, ΛΑΤΙΝΙΚΑ | Τρίτη | 3η | Πέμπτη | 4η |
13 | ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ κατ.Βθ1 | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 3η |
14 | ΣΚΟΡΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ | Δευτέρα | 7η | ||
15 | ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ | ΧΗΜΕΙΑ | Δευτέρα | 3η | Τετάρτη | 3η |
Β3 | Μαθήματα | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | |
1 | ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΙΣΤΟΡΙΑ | Τρίτη | 3η | Τετάρτη | 4η |
2 | ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ, ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ | ||||
3 | ΓΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ - ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΧΑΙΑ Βανθρ. | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 3η |
4 | ΖΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ | ΓΑΛΛΙΚΑ | Δευτέρα | 6η-7η | ||
5 | ΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΦΥΣΙΚΗ γεν.παιδ - ΦΥΣΙΚΗ Βθετ.1,2 | Δευτέρα | 2η | Τετάρτη | 3η |
6 | ΚΗΡΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ - ΓΛΩΣΣΑ (Υπεύθυνος Τμήματος) | Δευτέρα | 4η | Παρασκευή | 4η |
7 | ΚΟΚΑΒΕΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ κατ.Βθ2 | Τετάρτη | 1η | Παρασκευή | 2η |
8 | ΛΙΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΒΙΟΛΟΓΙΑ | Τρίτη | 3η | Τετάρτη | 4η |
9 | ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ | ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 4η |
10 | ΜΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ | ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ | Δευτέρα | 4η | Τετάρτη | 4η |
11 | ΟΙΚΟΥΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΑΓΓΛΙΚΑ | Τετάρτη | 4η | Πέμπτη | 4η |
12 | ΠΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ | ΑΡΧΑΙΑ, ΛΑΤΙΝΙΚΑ | Τρίτη | 3η | Πέμπτη | 4η |
13 | ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 3η | |
14 | ΣΚΟΡΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ | Δευτέρα | 7η | ||
15 | ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ | ΧΗΜΕΙΑ | Δευτέρα | 3η | Τετάρτη | 3η |
16 | ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΕΥΔΟΞΙΑ | ΑΡΧΑΙΑ, ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ | Τετάρτη | 4η | Παρασκευή | 5η |
Γ1 | Μαθήματα | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | |
1 | ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Ν.ΛΟΓ. - ΓΛΩΣΣΑ, ΛΑΤΙΝΙΚΑ (Υπεύθυνος Τμήματος) | Τρίτη | 3η | Τετάρτη | 4η |
2 | ΑΡΕΚΛΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ | Γα, Γθετ.-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κατ. | Τρίτη | 2η | Τετάρτη | 4η |
3 | ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ | ||||
4 | ΓΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | Γανθρ.-ΙΣΤΟΡΙΑ Κατ. | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 3η |
5 | ΚΗΡΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Γθετ. + Γυ + Γοπ.-ΙΣΤΟΡΙΑ | Δευτέρα | 4η | Παρασκευή | 4η |
6 | ΛΙΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΒΙΟΛΟΓΙΑ | Τρίτη | 3η | Τετάρτη | 4η |
7 | ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ | ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 4η |
8 | ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | Γθετ, υγ - ΦΥΣΙΚΗ Κατ. | ||||
9 | ΜΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ | Γοπ-ΑΕΠΠ Κατ. | Δευτέρα | 4η | Τετάρτη | 4η |
10 | ΟΙΚΟΥΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΑΓΓΛΙΚΑ | Τετάρτη | 4η | Πέμπτη | 4η |
11 | ΠΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ | Γανθρ.-ΑΡΧΑΙΑ Κατ. | Τρίτη | 3η | Πέμπτη | 4η |
12 | ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ | Γοπ-ΑΟΘ Κατ. | Δευτέρα | 5η | Πέμπτη | 5η |
13 | ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ | Γθετ,υγ-ΧΗΜΕΙΑ Κατ | Δευτέρα | 3η | Τετάρτη | 3η |
Γ2 | Μαθήματα | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | ΗΜΕΡΑ | ΩΡΑ | |
1 | ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Ν.ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ - ΓΛΩΣΣΑ, ΛΑΤΙΝΙΚΑ | Τρίτη | 3η | Τετάρτη | 4η |
2 | ΑΡΕΚΛΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ | Γα, Γθετ.-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Κατ. | Τρίτη | 2η | Τετάρτη | 4η |
3 | ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ | ||||
4 | ΓΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ | Γανθρ.-ΙΣΤΟΡΙΑ Κατ. | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 3η |
5 | ΚΗΡΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ | Γθετ. + Γυ + Γοπ.-ΙΣΤΟΡΙΑ | Δευτέρα | 4η | Παρασκευή | 4η |
6 | ΛΙΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΒΙΟΛΟΓΙΑ | Τρίτη | 3η | Τετάρτη | 4η |
7 | ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ | ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (Υπεύθυνος Τμήματος) | Τετάρτη | 5η | Πέμπτη | 4η |
8 | ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ | Γθετ, υγ - ΦΥΣΙΚΗ Κατ. | ||||
9 | ΜΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ | Γοπ-ΑΕΠΠ Κατ. | Δευτέρα | 4η | Τετάρτη | 4η |
10 | ΟΙΚΟΥΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ | ΑΓΓΛΙΚΑ | Τετάρτη | 4η | Πέμπτη | 4η |
11 | ΠΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ | Γανθρ.-ΑΡΧΑΙΑ Κατ. | Τρίτη | 3η | Πέμπτη | 4η |
12 | ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ | Γοπ-ΑΟΘ Κατ. | Δευτέρα | 5η | Πέμπτη | 5η |
13 | ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ | Γθετ,υγ-ΧΗΜΕΙΑ Κατ | Δευτέρα | 3η | Τετάρτη | 3η |