Πρόσκληση: Αγιασμός

2020-09-14 agiasmos

Το σχολείο μας έχει προετοιμαστεί για μια συστηματική εφαρμογή οργανωμένου συστήματος σχολικής υγιεινής και άλλων  πολλαπλών μέτρων προφύλαξης για να μη γίνει κανένα μέλος της σχολικής μας κοινότητας  «μεταδότης» του κορωνοϊού.

Λυπούμαστε που, σε μια μέρα με ιδιαίτερο συμβολισμό,  δεν μπορούμε να έχουμε μαζί μας τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μας. Θα βρούμε τον τρόπο να επικοινωνήσουμε σύντομα.

Ευχόμαστε σε όλους πλήρη υγεία, γαλήνη, υπομονή και δύναμη μέχρι η σχολική μας ζωή να ξαναβρεί τους παλιούς καλούς της ρυθμούς.