Επιλογές


ERASMUS+ 2018-2020

Εκπαιδευτικό Προσωπικό
Σχολικό Έτος  2015 -2016

 

Α/Α

Διδάσκοντες

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΚΛΑΔΟΣ

1

ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΚΛΑΙΡΗ

Διευθύντρια 
2ου ΓΕΛ - Νομικός

ΠΕ 13

2

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ

Υποδιευθύντρια Θεολόγος

ΠΕ 01

3

ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Θεολόγος

ΠΕ 01

4

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

5

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

6

ΒΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

7

ΓΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

8

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

9

ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΕΛΕΝΙΤΣΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

10

ΠΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

11

ΑΡΕΚΛΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ

Μαθηματικός

ΠΕ 03

12

ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Μαθηματικός

ΠΕ 03

13

ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μαθηματικός

ΠΕ 03

14

ΨΑΘΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Μαθηματικός

ΠΕ 03

15

ΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Φυσικός -Ραδιοηλεκτρολόγος

ΠΕ 12.10

16

ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Φυσικός

ΠΕ 04.01

17

ΤΟΔΑ ΕΛΕΝΗ

Φυσικός

ΠΕ 04.01

18

ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 

Χημικός

ΠΕ 04.02

19

ΛΙΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Βιολόγος

ΠΕ 04.04 

20

ΚΑΣΚΑΛΗ ΑΝΝΑ

Αγγλικής

ΠΕ 06

21

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Αγγλικής

ΠΕ 06

22

ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Γερμανικής

ΠΕ 07

23

ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

Καλλιτεχνικών

ΠΕ 08

24

ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

Οικονομολόγος 

ΠΕ 09

25

ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

Φυσ. Αγωγής

ΠΕ 11

26

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Νομικός

ΠΕ 13

27

ΜΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

Πληροφορικής

ΠΕ 19

 

Εκπαιδευτικό Προσωπικό
Σχολικό Έτος  2016 -2017

 

Α/Α

Διδάσκοντες

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΚΛΑΔΟΣ

1

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ

Διευθύντρια 
Θεολόγος

ΠΕ 01

2

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Υποδιευθ.-Αγγλικής

ΠΕ06 

3

ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Θεολόγος

ΠΕ 01

4

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

5

ΒΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

6

ΓΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

7

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

8

ΠΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

9

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

10

ΑΡΕΚΛΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ

Μαθηματικός

ΠΕ 03

11

ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μαθηματικός

ΠΕ 03

12

ΨΑΘΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Μαθηματικός

ΠΕ 03

13

ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Φυσικός

ΠΕ 04.01

14

ΤΟΔΑ ΕΛΕΝΗ

Φυσικός

ΠΕ 04.01

15

ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 

Χημικός

ΠΕ 04.02

16

ΛΙΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Βιολόγος

ΠΕ 04.04 

17

ΚΑΣΚΑΛΗ ΑΝΝΑ

Αγγλικής

ΠΕ 06

18

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 

Αγγλικής

ΠΕ 06

19

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΟΛΓΑ

Αρχιτέκτων 

ΠΕ 12.02

20

ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

Καλλιτεχνικών

ΠΕ 08

21

ΚΑΡΑΚΙΟΛΑΧΙΔΟΥ ΒΙΛΜΑ

Οικονομολόγος 

ΠΕ 09

22

ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

Φυσ. Αγωγής

ΠΕ 11

23

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Νομικός

ΠΕ 13

24

ΜΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

Πληροφορικής

ΠΕ 19

25

ΖΥΓΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

Πληροφορικής

ΠΕ 20

 

Εκπαιδευτικό Προσωπικό
Σχολικό Έτος  2017 -2018

 

Α/Α

Διδάσκοντες

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΚΛΑΔΟΣ

1

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Διευθύντρια 
Φιλόλογος

ΠΕ 01

2

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Αν.διευθ.-Αγγλικής

ΠΕ06 

  3

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ

Θεολόγος

ΠΕ 02

4

ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Θεολόγος

ΠΕ 01

5

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

6

ΓΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

7

ΠΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

8

ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

9

ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

10

ΑΡΕΚΛΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ

Μαθηματικός

ΠΕ 03

11

ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μαθηματικός

ΠΕ 03

12

ΨΑΘΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Μαθηματικός

ΠΕ 03

13

ΖΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Φυσικός -Ραδιοηλεκτρολόγος

ΠΕ 12.10

14

ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Φυσικός

ΠΕ 04.01

15

ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 

Χημικός

ΠΕ 04.02

16

ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

Καλλιτεχνικών

ΠΕ 08

17

ΚΑΡΑΚΙΟΛΑΧΙΔΟΥ ΒΙΛΜΑ

Οικονομολόγος 

ΠΕ 09

18

ΜΠΡΟΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Οικονομολόγος 

ΠΕ 09 

19

ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 

Φυσ. Αγωγής

ΠΕ 11

20

ΜΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

Πληροφορικής

ΠΕ 19

21

ΣΤΑΝΙΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

 

ΠΕ 07

 

Εκπαιδευτικό Προσωπικό
Σχολικό Έτος  2018 -2019

 

Α/Α

Διδάσκοντες

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΚΛΑΔΟΣ

1

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Διευθύντρια - Φιλόλογος

ΠΕ 02

2

ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Υποδιευθυντής - Φυσικός

ΠΕ 04.01

3

ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Θεολόγος

ΠΕ 01

4

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

5

ΓΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

6

ΝΑΚΑΣΟΓΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

7

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

8

ΠΕΝΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

9

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Φιλόλογος

ΠΕ 02 

10

ΑΡΕΚΛΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ

Μαθηματικός

ΠΕ 03 

11

ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μαθηματικός

ΠΕ 03

12

ΨΑΘΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Μαθηματικός

ΠΕ 03

13

ΚΕΣΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Φυσικός

ΠΕ 04.01

14

ΜΑΝΔΑΛΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Φυσικός

ΠΕ 04.01

15

ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

Χημικός

ΠΕ 04.02

16

ΛΙΑΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Βιολόγος

ΠΕ 04.04 

17

ΜΑΔΑΜΑ ΕΛΕΝΗ

Αγγλικής

ΠΕ 06

18

ΜΟΣΧΟΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

Αγγλικής

ΠΕ 06

19

ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

Φυσ. Αγωγής

ΠΕ 11 

20

ΔΟΔΟΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Οικονομολόγος

ΠΕ 80

21

ΜΕΛΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Οικονομολόγος

ΠΕ 80

22

ΜΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

Πληροφορικής

ΠΕ 86

23

ΣΙΔΕΡΗ  ΕΛΕΝΗ

Γερμ. Φιλολογίας

ΠΕ 07

24

ΒΑΤΤΗ ΚΛΕΙΩ

Καλλιτεχνικών

ΠΕ 08

25

ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Καλλιτεχνικών

ΠΕ 08

 

Εβδ. Ωρ. Πρόγραμμα 1ου τετραμήνου 2019-2020

 

Ωρολόγια Προγράμματα Μαθημάτων: 2019-2020

Α΄,  Β΄,  Γ΄ Λυκείου

Διδακτέα - Εξεταστέα ύλη  Γ΄ Λυκ. 2019-20

October 2019
M T W T F S S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων

Πρόγνωση Καιρού

Επισκεψιμότητα

628560
Σήμερα
Χτες
Σύνολο
522
479
628560